jaroslaw.felinski@gazeta.pl  /  tel. +48 602-105-852  /  tel. +48 508-608-136

CENTRUM  INSPEKTORSKO  AUDYTOWE ©

 

FILMY

Wybory prezydenckie 2020 niezgodne z RODO?

 

Kontrowersyjny pomysł organizacji wyborów prezydenckich w formie korespondencyjnej niesie ze sobą wiele pytań. Jednym z nich jest pytanie o bezpieczeństwo naszych danych osobowych, które na wniosek operatora wyborów korespondencyjnych mają zostać przekazane Poczcie Polskiej S.A. w formie niezaszyfrowanej.

 

Materiał dostępny na kanale YouTube:  https://www.youtube.com/watch?v=BiHA2i3i7TA&feature=youtu.be

 


 

Bezpieczeństwo rynku inwestycyjnego oraz transakcji realizowanych przez inwestorów detalicznych
 

Na antenie telewizji internetowej Comparic24.TV w programie transmitowanym 29 marca 2019 r., Jarosław Feliński, Inspektor Ochrony Danych Osobowych Consulting poruszyl tematy bezpieczeństwa rynku inwestycyjnego oraz transakcji realizowanych przez inwestorów detalicznych.


Więcej informacji na stronie: https://comparic.pl/felinski-iodo-bezpieczenstwo-swiata-inwestycji-dlaczego-powinienes-chronic-dane-osobowe/

 


 

Dane osobowe - dlaczego warto je chronić? Jarosław Feliński [IODO]
 

Wartość danych osobowych oraz ich bezpieczeństwo - na antenie telewizji internetowej Comparic24.TV Jarosław Felinski, Inspektor Ochrony Danych Osobowych Consulting (materiał opublikowany 12 kwietnia 2019 r.).


Materiał dostępny na kanale Comparic24.tv: https://www.youtube.com/watch?v=a9WMX-Vy1zM

 


 

CV, Kodeks Pracy - Jarosław Feliński [IODO]
 

Zmiany w Kodeksie Pracy - obowiązki pracodawcy i przyszłego pracownika w związku z przetwarzaniem danych osobowych w procesie rekrutacji.


Materiał dostępny na kanale Comparic24.tv: https://vimeo.com/334415771